Impreza Karnawałowa Online

Impreza Karnawałowa Online

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, przygotowaliśmy propozycję imprezy karnawałowej online, która będzie równie spektakularna, jak ta w tradycyjnej formie. Zmienna sytuacja pandemiczna utrudnia nam planowanie zabawy karnawałowej w tradycyjnej formie, zatem proponujemy pełen zestaw atrakcji karnawałowych w wersji online. Bardzo ważne jest podtrzymanie tradycji spotkań i wspólnej zabawy podczas karnawału, nie powinniśmy z tego rezygnować, nawet jeśli okoliczności są temu niesprzyjające.

Nasze propozycje sprawdzą się zarówno podczas imprezy online dla kilkudziesięciu osób, jak i kilkuset.

Poniżej przedstawiamy propozycje atrakcji, z których mogłaby się składać Wasza impreza karnawałowa online, zrealizowana za pomocą platformy do komunikacji (Zoom, Teams, etc.) oraz atrakcji nadawanych wprost z karnawałowego studia.

Gra fabularna online na dobry start

Na dobry początek imprezy proponujemy jedną z naszych gier fabularnych, dzięki której na starcie zaangażujemy wszystkich uczestników, niezależnie od tego ilu ich będzie. Nasze gry online, to połączenie rozwiązań znanych z gier komputerowych, z elementami filmu fabularnego. Ich uczestnicy działają w kilkuosobowych grupach, mając do dyspozycji swoją odrębną przestrzeń (wirtualny pokój) oraz dedykowaną grze stronę internetową. Nieprzewidziane zwroty akcji oraz wciągające intrygi sprawią, że z pewnością nikt nie będzie się nudził. Idealna propozycja na “rozruszanie towarzystwa”.

gra2
gra1
Proffesor Całka video jpg
hacker jpg
o4
o1

Previous
Next

Czas trwania: ok. 1,5 godz.
Liczba uczestników: nieograniczona
Platforma: komunikator np. Zoom oraz dedykowana strona www

Więcej szczegółowych Informacji o mechanice i rozwiązaniach technicznych znajdziesz tutaj.

Nasze autorskie gry fabularne online opisujemy szerzej w ofercie eventów online.

https://www.youtube.com/watch?v=XRBSG-Ca6Ac

Muzyka

Podczas imprezy karnawałowej online nie musimy rezygnować z dobrej muzyki. Podczas zabawy online, przez cały czas może nam przygrywać DJ lub nawet  VJ, który dodatkowo zilustruje muzykę spektakularnymi wizualizacjami. 

Muzycznych emocji może Wam dostarczyć również wyjątkowy koncert online, znanego i lubianego wykonawcy. Dzięki realizacji dźwięku na najwyższym poziomie, będziemy mogli w pełni cieszyć się muzycznymi doznaniami.

Wirtualny Open Bar

Kto powiedział, że na imprezie online nie będzie można, w luźnej atmosferze, porozmawiać przy drinku?

Proponujemy umieścić w harmonogramie imprezy karnawałowej online warsztaty podczas których wykwalifikowany barman nauczy Was robienia kilku drinków. Uczestnicy warsztatów otrzymają odpowiednio wcześniej pakiet produktów i niezbędny sprzęt. Umiejętność robienia świetnych drinków przyda się w dalszej części imprezy, podczas której bez przeszkód będziecie mogli spożywać “owoce waszej pracy”. 

Przez cały karnawałowy wieczór, dla wszystkich uczestników imprezy, dostępne będzie wirtualne stoisko barmana, który chętnie doradzi, jak zrobić spektakularne drinki na bazie produktów, które mamy w domu.

Czas trwania warsztatów barmańskich : 1 – 1,5 godz.
Platforma: Zoom, Teams lub inna dowolna
Liczba uczestników: 10 – 50 os., możliwe jest prowadzenie kilku warsztatów równolegle

Warsztaty kulinarne i najlepszy z możliwych cateringów

Impreza karnawałowa nie może obyć się bez dobrego jedzenia. Jaki jest nasz pomysł na zapewnienie go podczas imprezy online?

Proponujemy skierować uczestników imprezy na warsztaty kulinarne online podczas których nie tylko nabędą nowe umiejętności, ale zapewnią sobie najlepszy catering złożony z potraw w których sporządzenie włożyli serce. Pizza, sushi, a może bardziej wymyślna potrawa? Możliwości jest wiele.

W ramach warsztatów proponujemy dostarczyć uczestnikom produkty pozwalające przygotować wybrane danie.

W wersji bardziej budżetowej lub w sytuacji, w której nie możemy zagwarantować dostarczenie świeżych produktów możemy dostarczyć listę zakupów i dokonać zwrotu środków.

Czas trwania warsztatów: 1-2 godz.
Liczba uczestników: grupy od 10 – 50 os.

Teleturnieje

Nasze teleturnieje, oparte na znanych formatach telewizyjnych, w wersji online doczekały się setek odsłon i świetnie sprawdzą się również podczas imprezy karnawałowej online. Prawdziwych emocji dostarczą Wyścig do Miliona, Koło Fortuny czy też Teambuildiada. Każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie, którą dotąd znał jedynie jako widz.

Nasze teleturnieje szerzej opisujemy w naszej ofercie eventów online

team1
team
kolo2
kolo
million2
million

Previous
Next

Pokazy

W imprezę karnawałową online można wkomponować spektakularne pokazy. Przykładem jest tutaj interaktywny pokaz iluzji, podczas którego “magiczne sztuczki” prezentowane są zdalnie, a jego uczestnicy mają szansę nauczyć się kilku trików.

Szerzej o pokazie iluzji piszemy w naszej ofercie eventów online

Inne pokazy np.: tańca, akrobatyki, wyjątkowych umiejętności, można z powodzeniem uwzględnić w imprezie karnawałowej online. Każdy show będziemy nadawać z naszego profesjonalnego studio. 

Gwiazda Wieczoru

Koncert znanego i lubianego zespołu, stand-up, kabaret, a może jeszcze inna gwiazda uświetniająca wieczór? Wszystko to jest możliwe do zrealizowania podczas imprezy karnawałowej online.
Dzięki kilku kamerom rejestrującym występ oraz dodatkowym efektom wizualnym, transmisja nie będzie ustępowała produkcjom telewizyjnym, a Wy będziecie mogli cieszyć się najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Czas trwania: 1 – 1,5 godz.
Platformy: komunikator np.: Zoom lub Teams i Vimeo
Liczba uczestników: Nieograniczona

Proponujemy też niekonwencjonalne scenariusze imprezy karnawałowej online:

Impreza karnawałowa w formie Talk Show 

  • oprawa na wzór programów telewizyjnych z prowadzącym/prowadzącymi program, którzy “spinają całość”
  • ciekawi goście (np.: iluzjonista, wróżbita, celebryta)
  • występy kabaretowe
  • efektowne pokazy
  • występ gwiazdy

Karnawał w formacie Saturday Night Live 

  • impreza oparta na znanym na całym świecie SNL
  • charyzmatyczna osoba prowadząca imprezę
  • program przeplatany skeczami kabaretowymi i pokazami 
  • ciekawi goście (np. iluzjonista, wróżbita, celebryta)
  • występ gwiazdy

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy karnawałowej online?
A może rozważasz taką możliwość, ale masz jakieś wątpliwości? 

Koniecznie skontaktuj się z nami!

Więcej szczegółowych Informacji o mechanice i rozwiązaniach technicznych znajdziesz tutaj.  


SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

KUBET