Eventy online - banner

Pojawienie się nowych technologii w branży eventowej pozwoliło nam na realizację najwyższej jakości eventow online. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu i świeżym pomysłom przygotujemy dla Ciebie i Twojego zespołu niezapomniane eventy integracyjne online i wydarzenia biznesowe, jak konferenje, prezentacje dla klientów, czy szkolenia. 

Sprawdź co, możemy dla Ciebie przygotować. Jesli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Zrealizujemy dla Ciebie każdy event online.


Teleturnieje i atrakcje online

Z myślą o najlepszej rozrywce online, na którą zasługują pracownicy Państwa firmy przenieśliśmy znane i lubiane formaty telewizyjne organizowane przez nas w formie tradycyjnej do świata online. 

Teleturnieje i przedstawione atrakcje możemy zrealizować w różnych konfiguracjach zarówno jako główną atrakcję jak również jako dodatkowe urozmaicenie np. konferencji.

Przy wyborze kilku atrakcji do dyspozycji uczestników oddajemy specjalny serwis internetowy, który ułatwia dołączenie do wybranej zabawy. Wszystkie rozgrywki prowadzą doświadczeni konferansjerzy i animatorzy. Długość trwania każdej z atrakcji oraz rozgrywki możemy dostosować do danego wydarzenia. 

The Million Dollar Race

To teleturniej, w czasie którego żeby zdobyć główną nagrodę, należy odpowiedzieć kolejno na 7 lub 10 pytań, wybierając jedną z czterech możliwych opcji. W czasie rozgrywki można skorzystać z 3 kół ratunkowych.

 • 50/50  – odrzucenie 2 niepoprawnych odpowiedzi.
 • Podpowiedź prowadzącego – prowadzący wskazuje jedną błędną odpowiedź
 • 1 + 1  to   możliwość zaznaczenia  2 najbardziej prawdopodobnych odpowiedzi. Jeżeli jedna z zaznaczonych odpowiedzi jest poprawna  to pytanie zostanie zaliczone i gracz przechodzi dalej.

W czasie gry zapewniamy: 

 • specjalną aplikację bazującą na telewizyjnej wersji gry, która wyświetli pytania i możliwe odpowiedzi w sposób widoczny dla wszystkich uczestników gry oraz publiczności
 • prowadzenie rozgrywki przez konferansjera
 • atrakcyjne nagrody w postaci prezentów, które można przesłać w wersji elektronicznej
 • streaming zabawy

Gotowi do wyścigu o milion? Zatem przejdźmy do pierwszego pytania.

Wheel of Plenty

Gra opiera się na znanym na całym świecie formacie telewizyjnym, oferując wszystko to co zazwyczaj oglądamy na ekranie telewizora. Mamy więc:

 • koło oznaczone różnymi polami
 • specjalną aplikację dzięki której wyświetlane są kolejne hasła
 • prowadzącego grę dorównującego gwiazdom telewizji

Rozgrywka składa się z kilku rund, celem każdej  z nich jest odgadnięcie hasła z różnych kategorii np. film, postać, osoba, przysłowie, powiedzenie, etc. Podczas zabawy uczestnicy będą kręcić kołem, w wyniku czego trafią na różne, często zaskakujące pola. Trafienie na odpowiednie pole może przynieść sukces lub porażkę.

Teleturniej rozgrywany jest pomiędzy dwoma lub trzema drużynami. 

Spośród nich, ta, której Fortuna sprzyjała najbardziej, przechodzi do Wielkiego Finału, gdzie, jeżeli odgadnie finałowe hasło, czeka ich wspaniała nagroda-niespodzianka. Poza polami liczbowymi, na kole znajdują się również pole Wyzwanie, czy też Niespodzianka, którę są dodatkowym elementem zaskoczenia i sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca.

 

Teambuildiada

TEAMbuildiada to interaktywna gra zespołowa online, w czasie której naprzeciwko siebie stają dwie drużyny.
Ich zadaniem jest wytypowanie możliwych odpowiedzi na pytania, które zostały zadane stu osobom ankietowanym.

Kluczem do odniesienia sukcesu w grze jest umiejętność “wyczucia” tego jak na zadane pytania mogły odpowiadać ankietowane osoby. Im więcej osób odpowiedziało na dane pytanie tak jak drużyna, tym więcej punktów trafia na jej konto. Rozgrywka składa się z kilku rund oraz kończy się wielkim finałem do którego trafia jedna z drużyn.    

W ramach gry zapewniamy :

 • obsługę platformy na której spotkają się gracze oraz publiczność
 • dedykowaną aplikację dzięki której przeprowadzimy grę
 • prowadzącego rozgrywkę, który zna kilka dobrych “sucharów” 

Znajdźcie się w samym środku rozgrywki, którą do tej pory oglądaliście wyłącznie w telewizji!

 

Escape Room

Zazwyczaj escape room kojarzy się z wyprawą do pokoju pełnego niespodzianek. A gdyby tak można było wspólnie z kolegami z pracy doświadczyć tej przygody nie wychodząc z domu?

Za pomocą komunikatora, dzięki transmisji online uczestnicy będą mogli zobaczyć to, co widzi animator i pomóc mu w odnalezieniu sposobu na przejście escape roomu.

Zadanie będzie wymagało sprawnej komunikacji i szybkiego działania, ponieważ na rozwiązanie wszystkich zadań i odnalezienie wskazówek uczestnicy będą mieli określony czas. 

Proponujemy do wyboru 2 scenariusze: 

 • Protokół C.H.I.M.E.R.A
 • Anatomia Zbrodni 2

 

 

Kalambury

Dużą dawkę humoru i zabawy dostarczy podczas spotkania online nasza wersja gry kalambury.

Celem gry jest odgadywanie haseł narysowanych lub pokazanych przez uczestników. W każdej kolejce gracze odgadują hasło lub hasła przedstawiane przez innego uczestnika. Zarówno podczas pokazywania, jak i rysowania (obie formy są akceptowalne), nie wolno używać słów, ani wydawać innych dźwięków.

Ponadto, podczas rysowania, nie można uciekać się do gestów oraz pisać liter lub cyfr. Natomiast, podczas pokazywania, nie wolno wskazywać na osoby lub rzeczy, będące w pobliżu pokazującego.

Warianty gry:

– drużynowy
– bez drużynowy

Zapoznaj się również z ofertę warsztatów i pokazów online oraz gier fabularnych online.

kontakt@iwentarium.pl
+48 883 569 500
+48 600 388 083

Skontaktuj się z nami i zorganizuj doskonały event online!


Napisz do nas

Warsztaty i pokazy online

Interaktywne warsztaty i pokazy  są doskonałą i wyjątkową formą integracji online. Warsztaty online to ciekawy i bezpieczny sposób spędzenia czasu ze znajomymi z pracy. Każdy z warsztatów może być samodzielną atrakcją, lub częścią większego wydarzenia online.

Warsztaty i pokaz iluzji

Podczas warsztatów ażdy uczestnik pozna pięć, prostych w wykonaniu, bardzo efektownych i imponujących trików, którymi będzie w stanie zaskoczyć swoich znajomych, i które będzie w stanie wykonać bezpośrednio po zakończeniu szkolenia.

W czasie nauki uczestnicy wykorzystywać będą przedmioty codziennego użytku, takie jak banknoty, monety, wizytówki, gumki recepturki i karty do gry. 

Poza uczeniem sekretów technicznych przekazuję również podstawową wiedzę z podstaw odwracania uwagi oraz „psychologii oszustwa” ludzkich zmysłów. Szkolenie jest więc różnorodne, dynamiczne i zaskakujące. 

Panel warsztatowy jest w pełni interaktywny – nie jest to nudny wykład. Uczestnicy będą przed swoimi ekranami wykonywać różne czynności
w celu lepszego zrozumienia nauczanego materiału – wskazane ( ale nie konieczne ) jest aby każdy uczestnik miał do dyspozycji pełną talię 52 kart. 

Uczestnicy w każdej chwili mogą zadawać pytania, co jeszcze bardziej zwiększa interaktywność szkolenia.

   

 

Warsztat barmański

Proponujemy przeprowadzenie warsztatów w dwóch wariantach:

Wariant 1

Pokaz zorganizowany dla całej firmy w jednym momencie za pośrednictwem streamingu na zoom lub vimeo. 

Czas trwania: ok 2 h (przy 4 drinkach) 

 W ramach warsztatów proponujemy dostarczyć do uczestników produkty pozwalające przygotować wybrane wcześniej drinki.  W wersji bardziej budżetowej lub w sytuacji, w której nie możemy zagwarantować dostarczenie bezpiecznie produktów  do drinków podobnie jak przy warsztatach gotowania możemy dostarczyć listę zakupów i dokonać zwrotu środków. 

Propozycja koktajli wraz z potrzebnymi składnikami: (do wyboru 2-3 drinki)

 1. Gin&tonic (gin, limonka, tonic) opcjonalnie ogórek
 2. Mojito klasyczne (rum, limonka, syrop cukrowy, mięta, woda gazowana) różne smaki
 3. Whisky sour (whisky, syrop cukrowy, sok ze świeżych cytryn) opcjonalnie białko kurzego jajka
 4. Vodka sour (wódka, syrop cukrowy, sok ze świeżych cytryn)
 5. Tom Collins (gin, cytryna, syrop cukrowy, woda gazowana)

Wariant 2

Warsztaty w mniejszych grupach

Warsztaty w tym wariancie są przeprowadzone za pośrednictwem platformy zoom. Istnieje możliwość również przygotowania streamu dla osób, które nie biorą udziału w warsztatach.

W tej opcji proponujemy, żeby dostarczyć wszystkim osobom materiały do drinków. Forma warsztatów w mniejszych grupach 12- 15  osób umożliwia zadawanie pytań przez uczestników w czasie rzeczywistym.

   

Pokaz kulinarny połączony z warsztatami

Pokaz kulinarny połączonego z warsztatami dla całej firmy lub dla mniejszych grup osób.

Czas trwania: 2 – 2.5 h 

1. Warsztaty w mniejszych grupach (ok. 12 osób)

Warsztaty w tym wariancie proponujemy przeprowadzić za pośrednictwem platformy zoom lub teams. Istnieje możliwość przygotowania streamingu warsztatów dla osób, które nie uczestniczą w warsztacie

W tej opcji proponujemy, żeby dostarczyć wszystkim osobom materiały do gotowania. Forma warsztatów w mniejszych grupach jest oczywiście bardziej bezpośrednia dzięki temu jest możliwość zadawania pytań prowadzącemu przez uczestników w czasie rzeczywistym. 

Warsztaty można urozmaicić poprzez dobrania do potraw wina.

2. Warsztaty dla większej grupy osób

Pokaz i warsztaty zorganizowane dla większej grupy osób za pośrednictwem streamingu na zoom lub vimeo. Podczas warsztatów istnieje możliwość zadawania pytań prowadzącemu pośrednio np. za pośrednictwem chatu.

W ramach warsztatów proponujemy dostarczyć do uczestników produkty pozwalające przygotować wybrane danie.
W  wersji bardziej budżetowej lub w sytuacji, w której nie możemy zagwarantować dostarczenie świeżych produktów możemy dostarczyć listę zakupów i  dokonać zwrotu środków. 

 

Warsztaty okolicznościowe

W związku z tym, że coraz bardziej popularne stało się celebrowanie różnego rodzaju świąt proponujemy wdrożenie atrakcji lub warsztatów okolicznościowych. 

Poniżej kilka propozycji.

8 marca dzień kobiet

W tym dniu proponujemy zorganizowanie dedykowanych warsztatów dla kobiet
– zorganizowanie spotkania online z wyjątkową kobietą np. Kinga Baranowska.  
– warsztat z kosmetyczką/ masażystką poświęcone samodzielnemu wykonywaniu masażu twarzy (anty-aging)

10 marca dzień mężczyzn 

W tym dniu proponujemy zorganizowanie dedykowanych warsztatów dla mężczyzn np. warsztaty robienia piwa i degustacja 

Wielkanoc

Warsztaty malowania pisanek, pieczenia  makowców 

Dzień Dziecka 

– interaktywny spektakl online,
– proponujemy, żeby każde dziecko otrzymało paczkę z prezentami i zestawem, który można wykorzystać podczas warsztatów

 

 

kontakt@iwentarium.pl
+48 883 569 500
+48 600 388 083

Skontaktuj się z nami i zorganizuj doskonały event online!


Napisz do nas

Gry fabularne online

Fabularne gry integracyjne w wersji online to doskonały sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu ze znajomymi z pracy na pełnej intrygujących wyzwań zabawie.
Podczas gier, uczestnicy podzieleni na zespoły współpracują ze sobą rozwiązując kolejne łamigłówki i zagadki.
Dzięki rozmowom z wirtualnymi bohaterami gier uczestnicy wcielają się w role detektywów i poznają kolejne wątki fabuły.

Każda z gier to wyjątkowe doświadczenie, pozwalające wykazać się każdemu z graczy. 

Poza gotowymi i sprawdzonymi scenariuszami, możemy przygotować dla Państwa całkowicie nową grę o dowolnym temacie, która wciągnie uczestników bez reszty.

Nasze gry wyróżniają:

 • dedykowana platforma, dzięki której uczestnicy mogą grać bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania
 • profesjonalni aktorzy, którzy dzięki nagraniom i listom dialogowym doskonale wprowadzają graczy w klimat i często nieliniową fabułę gry
 • dwie wersje językowe – polska i angielska

Proponowane scenariusze:

Orient Express

Podczas swojej pierwszej podróży Orient Expressem, Hercules Poirot rozwiązał jedną z najciekawszych zagadek w jego karierze. Teraz, po wielu latach, już emerytowany detektyw wsiada do pociągu, aby spotkać się z grupą młodych śledczych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Hercules Poirot znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Podczas interaktywnej gry “Orient Express” wcielicie się w role śledczych, próbujących rozwikłać zagadkę zniknięcia Herculesa Poirot, a zadaniem Waszych zespołów będzie rozwiązanie serii łamigłówek, które doprowadzą do rozwiązania sprawy.

CECHY SCENARIUSZA:

 • Kryminał w stylu prozy Agathy Christie
 • Fabuła utrzymana w klimacie śledztwa
 • Nieprzewidziane zwroty akcji
 • Cyfrowe śledztwo pełne tajemnic
 • Ciekawe zagadki i łamigłówki
 • W czasie zakończenia gry uczestnicy odczytują raporty z dochodzenia, wyjaśniające całą intrygę

PRZYKŁADY ZADAŃ:

Przesłuchanie konduktora

Jedną z ostatnich osób, które rozmawiały z Poirotem Juniorem był konduktor.  Mężczyzna od początku podróży unika z Wami kontaktu. Z pewnością warto go przesłuchać.

Przeszukanie przedziału Herculesa Poirot

Detektywa nie było w jego przedziale. Po dotarciu na miejsce detektywi odkryli, że panuje tam dziwny bałagan, a w szufladzie ukryta jest zaszyfrowana wiadomość, napisana przez Poirot.

Włamanie do bazy kolei
Cenne informacje z pewnością znaleźć można w internetowej bazie kolei. Aby się do niej dostać, detektywi będą musieli zdobyć informacje o jednym z pracowników kolei i włamać się na jego konto.

   

   

 
Dlaczego Brunon Nosowicz?

Któż z nas nigdy nie marzył o pracy prywatnego detektywa?

Wy poszliście o krok dalej i postanowiliście zrealizować te marzenia próbując  swoich sił w branży detektywistycznej. Podejmujecie staż w najlepszej agencji detektywistycznej w kraju, ale to  czy nadajecie się do niełatwego zawodu detektywa okaże się podczas próby rozwikłania zagadki tajemniczej zbrodni sprzed lat, którą aktualnie zajmuje się Wasza agencja.

Zabójstwo skromnego pracownika Instytutu Matematyki wydawało się na pozór łatwą sprawą. Morderca został bardzo szybko ujęty, a policja ogłosiła swój wielki sukces. Czy w ogóle warto więc wracać do historii sprzed lat? Ponownie badacie sprawę zabójstwa Brunona Nosowicza na prośbę córki człowieka, który być może został niesłusznie oskarżony o morderstwo matematyka.

W toku śledztwa okaże się, że zbrodnia sprzed lat skrywa wiele zagadek. Czy Nosowicz prowadził przed śmiercią jakieś tajne badania? Jeżeli tak, to na czym one polegały i kto je zlecił? Dlaczego sprawie Nosowicza tak szybko “ukręcono łeb” po interwencji “z góry”, pomimo tak wielu niejasności? To nie będzie proste śledztwo, ale nikt nie mówił, że praca detektywa jest łatwa. 

Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki morderstwa sprzed lat i udowodnienie, że kariera w zawodzie detektywa to jest coś dla Was. 

Uczestnicy gry zostaną podzieleni na oddziały z których każdy będzie prowadził własne śledztwo. Każdy oddział będzie przyporządkowany do wirtualnego pokoju na platformie Zoom, który będzie swoistym centrum dowodzenia.
Wszelkie wskazówki, tropy i materiały pomocne w śledztwie będą znajdować na stronie internetowej gry.

W czasie śledztwa prowadzonego przez  poszczególne  zespoły :

➤ Czeka Was spotkanie z nietuzinkowymi postaciami, które mogą Wam pomóc w śledztwie

➤ Pojawią się tropy, których sprawdzenie będzie wymagało  waszego kreatywnego podejścia

➤ Niezbędne będzie użycie nowoczesnych technik podczas śledztwa online

➤ Przydadzą się umiejętności zdobywania niezbędnych informacji mniej lub bardziej legalnymi sposobami oraz łączenia ze sobą faktów.

➤ Liczyć się będzie zarówno czas jak i dokładne sprawdzanie śladów

   

 

Gra tekstowa „Morderstwo na kolację”

Dopóki po imprezie integracyjnej nie przybyliście na afterparty do Waszego kolegi, nic nie wskazywało na to, że zostaniecie podejrzani o morderstwo!

Po dotarciu na miejsce okazało się, że Wasz gospodarz został zamordowany, a sprawcą jest prawdopodobnie ktoś  z Was!

Gra “Morderstwo na kolację”, różni sie od naszych pozostałych gier fabularnych. W czasie gry uczestnicy otrzymują karty postaci i wcielają się w role znajomych ofiary morderstwa, postacie  o różnych cechach charakterystycznych i osobowościach. Ich zadaniem jest ustalenie podczas rozmowy kto faktycznie zabił gospodarza i tym samym oczyszczenie się z zarzutów.

Gdy przyjedzie policja najprawdopodobniej wszyscy zostaniecie aresztowani. Jedyną szansą potwierdzenia swojej niewinności będzie ustalenie kto rzeczywiście jest mordercą.

Dlatego, spoglądając na siebie podejrzliwie,  zamykacie drzwi pokoju, aby w spokoju wspólnie ustalić przebieg wydarzeń. Czasu jest niewiele, dokładnie tyle ile potrwa przyjazd policji. 

Miejcie się na baczności, gdyż sprawca użyje wszelkich środków, aby ukryć swoją tożsamość.

Kto zamordował gospodarza? 
Czy zrobiła to jego była narzeczona? 
Może to jej obecny, zazdrosny chłopak? 
A może tonący w długach współpracownik?  
Kim jest nieznajoma kobieta, która pojawiła się na przyjęciu?

Spróbujcie ustalić to  już teraz!

kontakt@iwentarium.pl
+48 883 569 500
+48 600 388 083

Skontaktuj się z nami i zorganizuj doskonały event online!


Napisz do nas

Konferencje Online

Specjalnie dla Państwa przygotujemy i zrealizujemy konferencje online na najwyższym poziomie. Nasz autorski system rejestracji uczestników i transmisji wydarzeń pozwala sprawnie zorganizować nowoczesne wydarzenia biznesowe i naukowe. 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym niezawodny streaming, a profesjonalne studio realizacji wydarzeń i doświadczony zespół realizatorów zapewniają telewizyjną jakość transmitowanych eventów. 

Na Państwa życzenie zrealizujemy całe wydarzenie, lub zajmiemy się przygotowaniem wybranych jego części:

 • identyfikacja wizualna
 • strona internetowa konferencji
 • rejestracja i obsługa uczestników i prelegentów
 • prowadzenie biura organizacji wydarzenia
 • promocja wydarzenia
 • realizacja wizji
 • streaming 
 • zapewnienie studia do transmisji online

Sprawdź jak wyglądała jedna z naszych realizacji:

Kadiologia Prewencyjna 2020

Termin: 18-21 listopada 2020
Miejsce: wirtualne studio w Krakowie, streaming na platformę internetową konferencji
Liczba uczestników: ponad 5000 (10 razy więcej niż w poprzednich latach na konferencjach w formie tradycyjnej)
WWW: https://kardiologiaprewencyjna.eu
Zakres działań: 

 • pozyskiwanie sponsorów konferencji
 • przygotowanie identyfikacji wizualnej
 • projekt i realizacja strony internetowej oraz autorskiego systemu rejestracji uczestników i transmisji obrad
 • realizacja wizji i dźwięku, przygotowanie wirtualnego studio
 • streaming 
 • obsługa ponad 130 prelegentów i blisko 40 sesji
 • promocja i obsługa PR, copywriting
 • rozliczenie finansowe

 

 

 

kontakt@iwentarium.pl
+48 883 569 500
+48 600 388 083

Skontaktuj się z nami i zorganizuj doskonały event online!


Napisz do nas

Mechanika i rozwiązania techniczne

Integracja Online

 • Atrakcje odbywają się z wykorzystaniem platformy Zoom (nie ma konieczności instalowania aplikacji na komputerach służbowych)

   

 • Proponujemy, żeby w wybranych atrakcjach poza czynnymi uczestnikami mogli wziąć udział również widzowie (live streaming)

   

 • W przypadku większej ilości atrakcji zapewniamy dedykowaną stronę Internetową, z której uczestnicy mogą bezpośrednio przejść do poszczególnych gier, atrakcji, zajęć czy warsztatów

   

 • W kwestii zapisów istnieje możliwość zarówno skorzystania z Państwa systemu jak również proponujemy zapisy za pośrednictwem doodle lub naszego  autorskiego program do rejestracji
 • W ramach organizacji integracji istnieje możliwość wdrożenia również platformy umożliwiającej:
  • rejestrację i logowanie się uczestników na platformę
  • zapisy na poszczególne zajęcia, atrakcje, warsztaty
  • możliwość wzięcia udziału za pośrednictwem platformy w poszczególnych atrakcjach (zarówno w charakterze uczestnika jak również widza)
 • Podczas Integracji zapewnimy uczestnikom odpowiednie wsparcie techniczne (helpdesk)
 • Możliwość przesłania przewodnika technicznego oraz przygotowania dedykowanego przewodnika po wydarzeniu

Konferencje Online

 • Zapewnienie wirtualnych studio do realizacji wydarzenia

   

 • Możliwość zapewnienie studia do nadawania w czasie rzeczywistym

   

 • Możliwość wykorzystania autorskiej platformy

Korzyści dla uczestników:

   • prosta rejestracja i logowanie na wydarzenie
   • możliwość oglądania sesji w czasie rzeczywistym
   • zliczanie się punktów edukacyjnych do certyfikatów

Korzyści dla organizatorów:

   • wirtualne stoiska dla firm
   • możliwość wyświetlania różnych treści dla poszczególnych grup odbiorców
   • zapewnienie firmom widoczność dzięki miejscom na reklamę
   • możliwość otrzymania statystyk związanych z zainteresowaniem uczestników daną sesją.
 • Wsparcie techniczne podczas wydarzenia oraz możliwość przeprowadzenia prób z wykładowcami.
    
 • Dedykowany przewodnik techniczny po wydarzeniu

   

 • Rejestracja sesji, debat i dyskusji z możliwością ich odtwarzania na stronie również po zakończeniu wydarzenia.  

kontakt@iwentarium.pl
+48 883 569 500
+48 600 388 083

Skontaktuj się z nami i zorganizuj doskonały event online!


Napisz do nas

Case study

Konferencja Kardiologia Prewencyjna Online
“Kardiologia Prewencyjna” to organizowana przez nas od lat największa w Polsce konferencja dotycząca profilaktyki chorób serca i naczyń, gromadząca najlepszych ekspertów z kraju i ze świata.  

W tym roku zrealizowalismy “Kardiologię Prewencyjną” całkowicie online, co było nie lada wyzwaniem, gdyż na potrzeby tego wydarzenia musieliśmy stworzyć studio telewizyjne.

Konferencja składająca się z ponad 100. wykładów, debat i dyskusji  trwała 4 dni, odbywała się równolegle w 3-ch wirtualnych salach, a na każdą z nich przypadało profesjonalne stanowisko realizatorskie.

Realizatorzy wizji odpowiadali za łączenie się z wykładowcami  na żywo za pomocą platformy Zoom, czy też wprost z naszego studia, a potem udostępniali obraz już w określonej formule graficznej uczestnikom konferencji na stworzonej przez nas do tego celu platformie.

Liczba uczestników konferencji wyniosła kilka tysięcy, co znacznie przewyższa ilość osób odwiedzających naszą konferencję w tradycyjnej formie.

Dodatkowym atutem  konferencji było to, że wszystkie sesje wykładowe, debaty i dyskusje zostały zarejestrowane i mogliśmy je odtwarzać również po zakończeniu konferencji.  

Bardzo ważnym elementem  “Kardiologii Prewencyjnej” online było stworzenie systemu doradztwa technicznego, dzięki któremu udało nam się skutecznie likwidować bariery technologiczne wśród uczestników słabiej zaznajomionych z platformami wykorzystywanymi podczas konferencji.  

“Kardiologia Prewencyjna” w wersji online spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród wykładowców jak i uczestników konferencji, a my odkryliśmy nowe możliwości, które daje organizowanie takich wydarzeń online.

Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i zorganizujemy Waszą konferencję online.

 

 

   

 

Gra Fabularna dla firmy Cornerstone

“Dlaczego Brunon Nosowicz?” to jedna z naszych autorskich gier fabularnych online.

Pierwszym klientem, który zdecydował się podjąć kryminalne wyzwanie online była firma Cornerstone, która zorganizowała grę w ramach dnia Ady Lovelace, „Women in tech”, w związku z czym w rozgrywce wzięły udział wyłącznie kobiece drużyny.

Podstawową platformą używaną podczas gry był Zoom, dzięki któremu mogliśmy się kontaktować się z uczestniczkami oraz podzielić je na kilkuosobowe drużyn z których każda tworzyła jedną z rywalizujących ze sobą agencji detektywistycznych.

Gra odbywała się na dedykowanej stronie internetowej, która zawierała nie tylko niezbędne dla graczy informacje, ale także wiele wskazówek w postaci m.in. interaktywnych grafik, zdjęć, nagrań wideo, nagrania audio prowadzących do rozwiązania zagadki zbrodni.

W grze pojawiło się 6 postaci z którymi uczestniczki musiały wejść w interakcje, żeby zdobyć niezbędne dla śledztwa informacje (m. in. profilerka, hacker, czy przyjaciel zamordowanego).   

Wrażenie niemal rzeczywistego spotkania z postaciami występującymi w grze uzyskaliśmy dzięki połączeniu materiałów filmowych nagranych z aktorami oraz elementów gry komputerowej.

Postacią występującą na żywo podczas rozgrywki był szef agencji detektywistycznej. Postać ta nie tylko wprowadziła uczestniczki do gry i ją podsumowywała, ale była też opiekunem na którego pomoc można było liczyć w każdym momencie rozgrywki.

W trakcie gry liczył się zarówno czas w jakim uczestniczki wykonywały kolejne zadania jak i dokładność w badaniu śladów,co potwierdzał raport ze śledztwa, który musiała sporządzić każda drużyna. Uczestniczki musiały wykazać się zarówno sprawną pracą zespołową, pomysłowością jak i znajomością technik śledczych. 

Otrzymaliśmy bardzo pozytywny odzew od uczestniczek gry, a wkrótce później pojawili się kolejni klienci, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie rozwiązania zagadki tajemniejczej śmierci Brunona Nosowicza. 

Dzisiaj mamy już kilka tytułów gier fabularnych przeprowadzanych całkowicie online. Zapraszamy do wejścia w świat naszych gier i zapoznania się z naszą ofertą.

   

   

 

   

KUBET